Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class '' not found in /home/hayathav/domains/hayathavuz.com.tr/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 307
Süs Havuzu | Hayat Havuz Mimarlık Mühendislik
Hayat Havuz Mimarlık Mühendislik

90 212 222 68 52 - 90 533 431 95 89 info@hayathavuz.com.tr

Menu
Hayat Havuz

Havuz Sauna Spa Taahhüt İnşaat Ltd. Şti

sus

Süs Havuzu İmalatları
Süs havuzu ve özel masajlı havuzlarda yüksek görsel etkili ve uzun ömürlü çözümler sunuyoruz.


“Hayranlık uyandıran görsel etki..”


Süs havuzları, farklı boyut ve şekillerde yapılabilen, içine girilmesi, yüzme ve spor gibi amaçlarla kullanılması öngörülmeyen, görsellik ve peyzaj gibi çeşitli amaçlar için tercih edilen havuz tipleridir. Ufak bir su haznesinden, çok büyük ebatlara veya basit bir devridaim sisteminden fıskiyeler, şelaleler, su perdeleri gibi su oyunlarının yanı sıra renkli ve hareketli aydınlatmalar ile ışık gösterileri sunan bilgisayar kontrollü teknolojik yapılara kadar çok çeşitli özellik ve donanımlara sahip olabilirler.


Yüksek kaliteli su oyunları, ses, ışık donanımları..


Süs havuzu ekipmanları ise, görsel amaçları doğrultusunda bu çok çeşitli su oyunları ve ışık gösterileri sunan havuzlarda kullanılan sistem ve donanımlardır. Bir kısmı yüzme havuzları ile ortak ekipmanlar olmasına rağmen, yüzme havuzlarında tehlike yaratabilecek olan sivri ve keskin şekilli yüksek basınçlı fıskiye nozulları, su perdesi elemanları, su üstü aydınlatma armatürleri gibi elemanlar ile havuz ebatlarına bağlı olarak kullanılabilen düşük debili pompalar gibi donanımlar, yüzme havuzlarında kullanılmaz ve süs havuzlarına özel üretilirler.


Güncel teknoloji, yüksek etki..


Son yıllarda kullanımı artan, yüksek teknolojili yapıları ile görsel etkinliği çok yüksek olan atlayan su sistemleri, genişletilebilir bir ana kumanda panosu, sistem için özel olarak üretilmiş dalgıç pompa üniteleri ve sistem nozullarından oluşmaktadır. Sistem, tasarlanan bir şov için programlanabilen, ışık ve müzikle desteklenebilir yapısı ile komple çözüm sunmaktadır.


Süs havuzları için aydınlatma ekipmanları, işlev itibariyle su altı yanında yüzey üzerindeki su oyunlarının ve hareketlerinin aydınlatılması ve renklendirilmesi amacı ile kullanımakta, bu doğrultuda yüksek kaliteli ve güçlü spot tip halojen ve enerji tasarruflu LED teknolojili aydınlatmalar da tercih edilmektedir.


Huzurlu olduğu kadar sağlıklı..


Her ne kadar insanların girip kullanması beklenmese de insanlarla suyun mutlaka temas halinde olacağı gerçeği yanında, süs havuzlarında görselliğin de ön planda olması, su kalitesi açısından iyi bir devridaim ve filtrasyon sistemine sahip olmasını, ayrıca sağlık açısından su değerlerinin sürekli kontrol altında olmasını gerektirmekte, pompa, aydınlatma gibi unsurlar için kurulan elektrik tesisatının mutlaka güvenli bir sistem tercihi ile çözülmesi gerekmektedir. Görüldüğü gibi, yüzme havuzları için uygulanan genel geçer kurallar, aynen süs havuzları için de geçerlidir. Sunulan tüm ürünler uzun ömürlü, güvenli ve yüksek kaliteli olup maksimum verimle görsel değer katmak amacıyla tasarlanmışlardır.


Doğru donanımlar, doğru teknik, yıllara dayanan tecrübe..


Bahçenize süs havuzu yaptırarak huzur veren görsel etki katmak isteyen kullanıcılar veya ticari amaçlarla küçük veya büyük çaplı süs havuzları yaptırmak isteyen profesyoneller için uygun süs havuzu sistemleri, fıskiye ekipmanları ve aydınlatma aksesuarları sunmakta, tüm şehirlerde ihtiyaca özel anahtar teslimi sistemler ve süs havuzu çözümleri üretebilmekteyiz.


Çok yüksek görsel etkili, size ve mülkünüze özel profesyonelce tasarlanmış ve kurulmuş süs havuzu sistemleri.


Güncel teknolojili, uygun fiyatlı ve hayranlık uyandıran görsel etkileri ile süs havuzu donanımları.


yüksek teknolojili yapıları ile görsel etkinliği çok yüksek olan, ışık ve müzikle desteklenebilir atlayan su sistemleri.
Yüksek kaliteli ve güçlü spot tip halojen ve enerji tasarruflu LED teknolojili süs havuzu aydınlatmaları.
Hayranlık uyandıran görsel etkileri ile yüksek basınçlı süs havuzu fıskiye nozulları ve fıskiyeler.
Üstün kaliteli, rahatlatıcı etkili şelaleler ve su perdeleri.
Süs havuzlarında kullanıma uygun pompalar, filtrasyon sistemleri ve kimyasal dozajlama ekipmanları.
Mahal nitelik ve ihtiyaçlarına uygun, şık ve işlevsel buhar odası aksesuarları ve yedek parçaları.


Süs havuzları için üstün nitelikli kaplama malzemeleri.


Üstün dayanıklılık ve temizlik özellikleri, isteğe bağlı renk ve desenleri ile ile cam mozaik havuz kaplamaları.
Süs havuzlarında da kullanılmaya müsait, hızlı çözüm hedefli, dayanıklı liner havuz kaplamaları.