Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class '' not found in /home/hayathav/domains/hayathavuz.com.tr/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 307
Jakuzi | Hayat Havuz Mimarlık Mühendislik
Hayat Havuz Mimarlık Mühendislik

90 212 222 68 52 - 90 533 431 95 89 info@hayathavuz.com.tr

Menu
Hayat Havuz

Havuz Sauna Spa Taahhüt İnşaat Ltd. Şti

   jaku

     Hayat Havuz, Amerika’dan ithal edilen, değişik renk ve desen harmonisinde, son derece hijyenik ve zaman içinde renk kaybetmeyen akrilik plakalar kullanılmaktadır. Bu plakalar ısıyı uzun süre tutma, ses dalgalarını emme gibi özelliklerinin yanı sıra kırılgan olmayan ve kolay çizilmeyen bir yapıya da sahiptir. Akrilik plakanın arkasında cam elyaf ve polyester takviye vardır. Sonrasında oturak ve taban kısımları özel güçlendirme işlemine tabi tutularak sizlere uzun yıllar hizmet verecek gövde sağlamlığına ulaşılmıştır.

      Benzerlerinden farklı olarak çelik konstrüksiyon kullanılmıştır. Zerafet ön planda tutulduğu için havuzun ahşap panelinin arkasında kalıyor ve görünmüyor. Sıcak galvaniz ile kaplandığı için paslanmaya karşı uzun ömürlü. Bu sayede maksimum kullanım süresi sağlanıyor.

    Gayzer etkili blower sistem ise mükemmel bir hidroterapiyi vücudunuza yaşatmak üzere emrinizde. Özel filtrasyon elemanları ile son derece sıhhi banyo suyu elde ediliyor ve bu su ısıtıcı sistem sayesinde arzulanan sıcaklıkta tutuluyor. Farklı renklerde tercih edebileceğiniz su altı aydınlatma (chromatherapy) mükemmel görsellikte bir ortam yaratıyor, masaj keyfinize renk katıyor.